Fifa 17 – İlk trailer yayınlandı

Ve perde aralandı.Yeni Fifa yani Fifa 17 için ilk Trailer ve detaylar ortaya çıktı.İlk dikkat çeken “Football Has Changed” (futbol değişti) sloganı ile yanındaki Frost Bite logosu.Yani oyun IGNITE oyun motoru ile değilde BattleField , Need for Speed gibi bir çok Electronic Arts oyununun geliştirildiği Frost Bite oyun motoru ile geliştirilmiş.Bu da karşımıza alışılmadık bir deneyim sunacak gibi.
Kuzey Amerika’da çıkış tarihi 27 Eylül ,Avrupa’da ise 29 Eylül olacağı duyurulan oyuna XBOX’ta EA Access ve Origin’de Origin Access sahipleri daha erken bir tarihte sahip olacak.Minimum sistem gereksinimleri henüz duyurulmayan oyun , ön siparişe açık durumda.Super Deluxe Edition 89.99€ fiyat etiketine sahip.Bu versiyonu ön sipariş ile alan oyuncular 40 FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold Paketi, Team of the Week  kiralık oyuncuları, ve ekstra FUT içeriklerine sahip olacaklar . XBOX ve Play Station sahipleri , oyunu Fifa 16 içindeki menüden alırlarsa %10 indirim kazanıyorlar.

Bir diger detayda artık kapakta Messi yok ,onun yerine Antonio Martial, Eden Hazard, Marco Reus ve James Rodriguez var.Videoyu seslendiren isimde Manchester United‘ın yeni teknik patronu Jose Mourinho. Haziran 12’sinde ise yeni bir video geliyor 🙂

Bir Cevap Yazın